PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top logo 1 februar

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

VC Dubnice juniorov a masters 2016

|foto: BORIS BÁRDOŠ

sakfstV sobotu 26. 11. sa v Dubnici nad Váhom konala tradičná pohárová súťaž SAKFST, ktorá je už po niekoľko rokov zároveň nomináciou na MS pre pretekárov v kategóriách juniorov a masters. Na 22. ročníku Veľkej ceny Dubnice sa súťažilo v klasickej kulturistike (1 kategória), kulturistike (2) a physique (1) juniorov, v bikini fitness (2), bodyfitness (1) a fitness (1) junioriek a v kulturistike masters (1). Po novom pribudli k tradičnému repertoáru i dve kategórie pre neregistrovaných pretekárov – po jednej pre kulturistov i bikini fitnesky.

Dôveru nominačnej komisie získali a na nadchádzajúce MS 2016 IFBB juniorov a masters (9.–12. 12.) do Dominikánskej republiky odcestujú: Jana Medunová (bikini fitness masters), Roland Brosman (kulturistika masters), Sabína Pleváková, Timea Trajteľová, Michaela Kanuščáková, Jana Kleinová (všetky bikini fitness junioriek), Viera Božíková (bodyfitness junioriek), Kristína Juricová, Alexandra Kovalská, Eva Bániková (všetky fitness junioriek).

Na fotografiách predstavujeme finalistov a finalistky všetkých kategórií.

Výsledky

bikini do 164 cm
Bikini fitness junioriek do 164 cm (zľava): 6. Kořínková, 4. Klimová, 2. Kleinová, 1. Kanuščáková, 3. Gyepesová, 5. Sedláková.


 Michaela Kanuščáková
Michaela Kanuščáková


bikini nad 164 cm
Bikini fitness junioriek nad 164 cm: 6. Franclová, 4. Graňáková, 2. Medžová, 1. Trajteľová, 3. Halasová, 5. Scherberová.


Timea Trajteľová
Timea Trajteľová


bodyfitness
Bodyfitness junioriek: 6. Rehovčíková, 4. Uzsáková, 2. Sojková, 1. Božíková, 3. Adamcová, 5. Hricová.


Viera Božíková
Viera Božíková


fitness
Fitness junioriek: 3. Kovalská, 2. Pavleová, 1. Juricová, 4. Veselá, 5. Chmelařová.


Kristína Juricová
Kristína Juricová


klasická kulturistika png
Klasická kulturistika juniorov: 4. Šebesta, 1. Zaukolec, 5. Sagan, 2. Žiljak, 3. Marton, 6. Maruna.


Michal Zaukolec
Michal Zaukolec


kulturistika do 80 kg
Kulturistika juniorov do 80 kg: 4. Betyár, 3. Pribul, 2. Pazič, 1. Nagy.


René Nagy
René Nagy


kulturistika nad 80 kg
Kulturistika juniorov nad 80 kg: 6. Barna, 1. Balga, 3. Jurčo, 2. Varga, 4. Štefanik, 5. Birka.


 Dominik Balga
Dominik Balga


masters
Kulturistika masters: 4. Kopšík, 2. Antal, 1. Brosman, 3. Kratochvíl.


Roland Brosman
Roland Brosman


physique
Physique juniorov: 6. Smatana, 4. Fabišík, 2. Satin, 1. Demitrovič, 3. Mego, 5. Ďurovič.


 Maroš Demitrovič
Maroš Demitrovič


kat. neregistrovaných
Kulturistika – neregistrovaní: 1. Jaško, 3. Ličák, 2. Taliga.


 Jaroslav Jaško
Jaroslav Jaško


kategória neregistrovaných
Bikini fitness – neregistrované: 4. Ivanková, 2. Šnajderová, 1. Fidlerová, 3. Kolesárová, 5. Póczosová.


Veronika Fidlerova
Veronika Fidlerová