PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top logo 1 februar

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Partners Cup 2016 v Čelákovicích

|foto: ZDENĚK DRYÁK

V sobotu 15. října kulturní dům v Čelákovicích hostil Partners Cup 2016. Na pódiu se představilo 114 soutěžících v klasické kulturistice, fitness, physique mužů a žen, bodyfitness a bikini. Přinášíme fotografie finalistů.

skfcr

Kompletní fotogalerie ze soutěže najdete ZDE.

Videozáznamy z bojů o absolutní vítězství jsou ZDE.

k do825 Logo
Kulturistika do 82,5 kg: 6. Tomáš Dvořáček, 4. Ondřej Maleček, 2. Richard Čaja, 1. Jakub Richter, 3. Viktor Rieger, 5. Adam Szollosy.


 

nad 82.5 kg
Kulturistika nad 82,5 kg: 6. Petr Kočár, 3. David Bačkovský, 2. Radek Pakandl, 1. Jan Fobl (chybý na fotografii), 4. Dominik Fujtík 5. Luboš Chmelenský.


 

klasicá kulturistika
Klasická kulturistika: 4. Petr Strnad, 2. Luděk Jiráček, 1. Ondřej Pírek, 3. Lukáš Uhlík, 5. Aleš Dušek.


 

Jakub Richter
Vítěz kulturistických kategorií Jakub Richter.


 

physique do 178 cm
Physique do 178: 6. Petr Malý, 4. Vojtěch Burian, 2. Aleš Lamka, 1. Ondřej Krátký, 3. Štěpán Ginzel, 5. Jan Švec.


 

physique do 182 cm
Physique do 182 cm: 6. Roderik Olišar, 4. Pavel Čermák, 2. Petr Bílek, 1. Jiří Čížek, 3. Panos Plangesis, 5. Miroslav Kadlec.


 

physique nad 182 cm
Physique nad 182 cm: 6. Petr Poc, 4. Matěj Povotný, 2. Jan Krasinský, 1. Marek Kavina, 3. Tomáš Noheyl, 5. Jan Skala.


 

bikini do 164 cm
Bikini do 164 cm: 6. Kateřina Blažčíková, 4. Simona Harabszová, 2. Michaela Koudelková, 1. Michaela Rizeková, 3. Štěpánka Dolejšová, Zuzana Šimončičová.


 

bikini do 168 cm
Bikini do 168 cm: 6. Markéta Šváchová, 4. Anna Kraváčková, 2. Veronika Tupcová, 1. Lucie Vajsová, 3. Monika Bagárová, 5. Jana Riedlová.


 

bikini nad 168 cm
Bikini nad 168 cm: 6. Tereza Zelenka, 4. Kateřina Švástová, 2. Martina Donátová, 1. Veronika Zemanová, 3. Klára Moravcová, 5. Pavlína Štouračová.


 

bikini abs
Víťezka kategorií bikini Veronika Zemanová.


 

bodyfitness
Bodyfitness: 6. Gabriela Linhartová, 4. Diana Wolfová, 2. Ivana Dvořáková, 1. Olha Zhelamska, 3. Marcela Veselá, 5. Alena Caltová.


 

Sbor
Sbor rozhodčí a pořadatelů.