PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Olympia 2016: Levrone pózoval na tlačovke!

Mr Olympia 2016 LOGOPrvou oficiálnou udalosťou Olympia Weekendu 2016 (16.–17. 9.) bola vo štvrtok popoludní tlačová konferencia v priestoroch Orleans Hotel Showroom v Las Vegas. Moderátori Bob Cicherillo a Dennis James postupne vyspovedali jednotlivých súťažiacich – najväčší priestor získala trojica Phil Heath, Dexter Jackson a navrátivšia sa legenda 90. rokov Kevin Levrone. Podobne ako v minulosti, i tentoraz došlo na záver i na „obligátne“ pózovanie, do ktorého sa zapojil práve Levrone a sekundovali mu debutant na Olympia Weekende Josh Lenartowicz a Cedric McMillan. Fanúšikovia tak mali po prvý raz možnosť vidieť aktuálnu formu Kevina, ktorého fotky sa doteraz len veľmi zriedkavo objavovali na sociálnych sieťach.

Okamžite sa rozbehli diskusie, ktoré potvrdili, že Kevin svojím návratom výrazne pomohol marketingu Olympia Weekendu. Prinášame fotografie z tlačovej konferencie i videá z posedownu zmieneného tria.Do pozornosti dávame takisto úplný záznam z tlačovky.


Rozsiahlu foto galériu z Olympia Weekendu 2016 nájdete na našom partnerskom webe EastLabs.sk 

OPhilHeath


Big Ramy


Kevin Levrone


Dexter Jackson


Roelly Winklaar


Shawn Rhoden


Dallas McCarver


Nathan DeAsha


Osladil


Victor Martinez


Steve Kuclo

Kevin Levrone, Josh Lenartowicz  a Cedric McMillan pózujú na tlačovej konferencii

Levrone Lenartowic McMillan


Levrone vs McMillan


Kevin VS Cedric back