PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Pengym oslávil 22 rokov!

|text a foto: ERIK RÉDLI

Fitness centrum Pengym na Wolkrovej ulici v Bratislave-Petržalke oslávilo v piatok 9. 9. 2016 svoje 22. narodeniny. Majitelia, manželia Gabriela (viacnásobná majsterka sveta vo fitness IFBB) a Boris (bývalý reprezentant SR v karate) Mlsnovci pripravili pre návštevníkov a priateľov oslavu so sprievodným programom, ktorého súčasťami boli lekcie bodytoningu, zumby, tabaty a iných fitness programov.

O 18:00 sa začala súťaž v tlaku na lavičke mužov. Z víťazstva sa tešil domáci reprezentant Pengymu Marek Petrík, ktorý raw vytlačil 200 kg. Po zápolení mužov sa konala i súťaž žien.

Súčasťou Pengymu je aj gymnastická telocvičňa, kde si rozvíjajú kondíciu a motoriku deti pod dohľadom skúsených trénerov. Jedným z nich je aj olympionik, gymnasta Samuel Piasecký. Z ďalších vrcholových športovcov v Pengyme trénujú aj bikiny fitnesky Olívia Pohanková a Andrea Neumannová, trojbojárka Ivana Horná, tlakár Fridrich Matejík a strongman Ivan Hryhorovskyj. Okrem fitka a gymnastiky Pengym ponúka aj špeciálnu miestnosť na aerobic a miestnosť s vrecami pre priaznivcov bojových športov.

Po súťaži sa pretekári a diváci mohli osviežiť pivom, kofolou a nabrať sily z gulášu. Krájala sa aj tematická torta. Atmosféra potvrdzovala, že dobré fitko je aj o kolektíve, čo sa Pengymu darí už 22 rokov.

PengymVpravo majitelia Pengymu Gabriela a Boris Mlsnovci. 


PengymVitazBEnchLogo

Víťaz súťaže v tlaku na lavičke Marek Petrík. 


Pengym


PengymTortaLogo