PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť
 

Šampionát silných žien v sobotu v Košiciach!

Už túto sobotu (10. 9.) od 14. hodiny sa v obchodnom centre Atrium Optima v Košiciach konajú majstrovstvá Slovenska silných žien pre rok 2016. Spoluorganizátorkou podujatia je známa fitneska Jana Kordiaková, záštitu prevzal primátora mesta Košice Richard Raši. V metropole východu sa tak stretnú najsilnejšie ženy Slovenska a budú bojovať o prvenstvo v piatich testoch sily.

Silne zeny Kosice


Na medzinárodnej súpiske figurujú bronzová z šampionátu stredoeurópskeho regiónu Jana Vašková, víťazka majstrovstiev Švajčiarska Mária Kubičková, účastníčka viacerých tohtoročných súťaží Gabriela Bullová, nováčik v tomto type zápolení Eva Bodková i skúsené zahraničné pretekárky – IFBB Pro Women´s Physique Katka Kyptová či Poľka Karolina Koszela.

Tešiť sa môžete na priťahovanie automobilu, nosenie 50-kilových kufrov, prevracanie 250 kg vážiacej pneumatiky, nosenie vriec či držanie závažia v predpažení.

Zápolenie sa odohrá v obchodnom centre Atrium Optima v Košiciach v sobotu 10. 9. od 14. hodiny. Od desiatej je v tých istých priestoroch pripravené podujatie Kinder silák pre žiakov základných škôl. Pripravené sú i rôzne divácke súťaže!