PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť

Reportáž zo stretnutia „doformistov“ je v M&F 9/2016!

|foto: ZDENĚK DRYÁK

V sobotu 2. júla 2016 sa v komplexe X-bionic Sphere pri Šamoríne stretli víťazi súťaže DO FORMY S M&F 2016. Deväť víťazov strávilo deň v priestoroch X-bionic Sphere, ktorý zahŕňa moderné športoviská, vrátane dostihového areálu a aquaparku, kongresové sály, a hotel s niekoľkými reštauráciami s medzinárodnou kuchyňou.

Finalistov privítali stáli aj externí pracovníci časopisu MUSCLE&FITNESS a čestní hostia: zakladatelia kulturistiky v Československu Juraj Višný a Alexander Bačinský, majsterka Európy v bikini fitness Saskia Cakoci a úspešný fitnesák žijúci v Kalifornii Rado Pagáč.

DoFo

Horný rad zľava: čestný hosť Rado Pagáč, Petra Petríková, Iveta Foltýnová, Michaela Úreková, Zlatica Krištiaková, čestná hosťka Saskia Cakoci.
Dolný rad zľava: Pavel Kováč, Jaromír Barcuch, Ivan Novotný, Ondřej Branda, Tóbiás Topoli.


Po úvodnom informačnom stretnutí sa víťazi kategórií, pochádzajúci zo všetkých kútov Česka a Slovenska, presunuli do fitness centra v rámci komplexu, kde okrem fotenia získali aj cenné rady od našich hostí. Okrem toho všetci absolvovali aj video-rozhovory, ktoré budeme postupne publikovať na našich webstránkach v sekcii VIDEO.

Po obede v reštaurácii, kde ponúkajú aj fitness menu, nasledovala beseda s naším špecialistom na výživu M&F Ivanom Machom a semináre so Saskiou Cakoci a Radom Pagáčom.

Po večeri prišlo na rad spoločenské posedenie a slávnostné odovzdanie pohárov a cien, ktoré za sponzorskú firmu FIT PLUS odovzdal jej výkonný riaditeľ Boris Horáček.

Do súťaže DO FORMY S M&F sa tento rok prihlásilo 619 záujemcov. Jej kompletné výsledky sme priniesli v čísle 8/2016 časopisu M&F. Víťazov a ďalších 66 finalistov v jednotlivých kategóriách budeme postupne predstavovať v nasledujúcich vydaniach M&F.

Medzitým práve vyšlo i číslo 9/2016 spoločnej českej a slovenskej edície mesačníka MUSCLE&FITNESS,v ktorom sa nachádza i podrobná reportáž z VÍKENDU VÍŤAZOV s množstvom fotografií.

V priebehu uplynulých 16 ročníkov tohto unikátneho a originálneho projektu v zmene postavy za tri mesiace sme došlo k presvedčeniu, že víťazom je každý, kto túto súťaž dokončí!. Jej cieľom je motivovať našich čitateľov k prekonávaniu samých seba a k hľadaniu nových informácií. Súťaž bude mať samozrejme pokračovanie, kde si môžu vyskúšať svoje sily a odhodlanie i ďalší kondične športujúci muži a ženy nad 15 rokov. Odporúčame vám preto sledovať časopis M&F aj v budúcnosti, ideálne formou predplatného – so zľavou a ďalšími výhodami a bonusmi.

czObjednávky do ČR  skObjednávky na SR