PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť

Dallas McCarver po víťazstve v Chicagu (VIDEO)

|video: Chris Nicoll    |text: ERIK RÉDLI

David Baye z amerického portálu Muscular Development položil po súťaži pár otázok víťazovi Wings of Strength Chicago Pro 2016 Dallasovi McCarverovi a jeho trénerovi Mattovi Jansenovi. Víťazstvom si Dallas zabezpečil účasť na Olympia Weekende 2016 v Las Vegas.


Dallas priznal, že aj v profesionálnom bodybuildingu je veľa emócii a človek je pod tlakom. So svojím výsledkom je spokojný. Vo veku 25 rokov robí to, čo ho baví a darí sa mu.

Dallas získal profesionálnu kartu v roku 2012 ako najmladší kulturista v histórii. Potom si dal trojročnú pauzu od súťaženia a na podium sa postavil až v roku 2015. Na Mr. Olympia 2015 obsadil 13-te miesto.

V roku 2016 sa aj s trénerom sústredili na show v Chicago a až teraz, po víťazstve sa začnú pripravovať na Olympiu. Dallas chce pridať čistú svalovú hmotu a predviesť na pódiu o niečo vysušenejší vzhľad. Viacerí mu vyčítali rezervy v tejto oblasti a v jednej časti videa im dal Dallas emotívne a  hlasne najavo, že si je toho vedomý a že na tom zapracuje. Vlani bol na Mr. Olympia 2015 13. a víkendovým prvenstvom v Chicagu získal právo súťažiť aj na Mr. Olympia 2016. Ak mu to vyjde, tak sa v septembri v Las Vegas chce zaradiť ku konkurentom 5-násobného víťaza Phila Heatha a medzi favoritov na titul Mr. Olympia.

Dallas pred súťažou
Dallas McCarver pred súťažou.