PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť

Čambal a Fitness House na Chicago Pro

Majo sedi


logo americaMomentky z činkárne Sokola Vinohrady Bratislava sú z minulého týždňa, keď sa slovenský profesionálny bodybuilder do 212 libier Marian Čambal pripravoval na svoju prvú tohtoročnú súťaž IFBB Strength of Wings Chicago Pro 2016. (Od utorka už dolaďuje formu v dejisku súťaže v USA.)

Na ďalšej snímke od chrbta (z letiska) je Majo vpravo, uprostred šéfka jeho sponzorskej firmy Fitness house Pavlína Brussmannová a vľavo Marián Horváth, jeho spoločník v projekte Činkáreň Čambal . Štart na súťaži je spojený s realizáciou projekte America Tour, do ktorého sa o týždeň v kanadskom Vancouveri zapoja aj českí profíci Tomáš Bureš a Vojtěch Koritenský. O ďalší týždeň bude zase v tomto zložení na programe fotografovanie kolekcií športového oblečenia Fitness House v Los Angeles.

O dianí na súťažiach i mimo nich vás budeme priebežne informovať na M&F ONLINE, pripravuje sa aj exkluzívna fotoreportáž do nášho printového časopisu MUSCLE&FITNESS!

Štartová listina 

majoWOSchicago 2122 832x1024


Majo predkopava


Majo Fitness House