PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

MUSCLE NEWS
Odoslať e-mailomVytlačiť

V Ružomberku NOC BOJOV 6 (Night of Fights)

Dátum: 19.3.2016. Miesto: Športová hala Koniareň, Ružomberok

Nasledovali svoje sny a odhodlane kráčali cestou, ktorá ich doviedla k úspechu. Vybrali si cestu, ktorá nebýva jednoduchá a vyžaduje si mnoho úsilia... Po piatich ročníkoch sa 19. marca v ružomberskej koniarni vrátia najväčší králi naspäť medzi povrazy.  

noc bojov plagát


Šiesty ročník gala show NOC BOJOV sa bude niesť v znamení tých najlepších bojovníkov, ktorí sa predvedú v profi zápasoch podľa pravidiel MMA a K1. V ringu sa stretnú víťazi z uplynulých piatich ročníkov gala show v konfrontácií so zahraničnými súpermi.

V úvode gala-večera sa predstavia víťazi medzinárodnej KASprof Security Ligy, ktorí zabojujú o päť titulových opaskov a hoci pôjde o súboje podľa amatérskych pravidiel, diváci môžu očakávať kvalitné zápasy, pretože na Noc Bojov postúpili len tí najlepší zápasníci zo Slovenska, Česka a Poľska. Ako bonus sa uskutoční odveta v ťažkej váhe borcov z Titan Fight Night. Čerešničkou na torte bude boxerský zápas v kategórií do 81 kg. Medzi povrazy sa vrátil ex-superstarista Pavol Kovalíček, ktorý tentokrát vymenil mikrofón za boxerské rukavice!

Program bude pokračovať ôsmymi profi zápasmi, kde zaznejú silné mená ako Tomáš Vašička (SK) Patryk Rogóź (PL), Dávid Skříšovský (CZ) Dariusz Zimolag (PL), či Denis Kušmírek (SK), ktorý si z minulého ročníka odniesol svoj prvý opasok WKN.

O zápas večera sa postarajú slovenskí titani v K1 Vladmír Idrányi a Pavol Garaj, ktorý na Noci bojov ešte nikdy neprehral.

Večer bojových športov spestria opäť krásne bikini fitnesky a veľkolepá tanečná show v podaní skupiny Refresh crew. O hlavné slovo sa postará najznámejšia tvár gala večerov bojových športov a komentátor Eurosportu Ondřej Novotný. Na regulárnosť výsledkov budú dohliadať medzinárodne uznávaní rozhodcovia Lukasz Bosacki, ktorý má na konte prestížne podujatia ako ruské M-1, či UFC a Jakub Muller, ktorý rozhodoval v 450 MMA zápasov a  v 2500 zápasoch bojových športoch.

Organizátori si nechávajú v zálohe aj zopár prekvapení...

logo MF„Naši fanúšikovia vedia, že projekt NOC BOJOV naberá z roka na rok väčšie a kvalitnejšie rozmery a nebude to inak ani tentoraz. Zodpovedne môžem potvrdiť, že podtitul zodpovedá kvalite štartovky. Čaká nás to najlepšie za posledných 5 rokov“, povedal hlavný organizátor podujatia Peter Kasan.

Už 5. ročník jedinečného podujatia zdvihol latku poriadne vysoko a do Ružomberku priniesol poriadnu dávku adrenalín. Aj a tentoraz sa diváci môžu tešiť na veľkolepú show!

*Medzi mediálnymi partnermi podujatia je aj športový časopis č. 1 v Česku a Slovensku, ktorý dáva na svojich stránkach priestor aj bojovým umenia – MUSCLE&FITNESS - Czech&Slovak. Účinkujúci i diváci dostanú jeho propagačné exempláre zdarma!