PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

Odoslať e-mailomVytlačiť

Beseda M&F na Olympii 2015 v Las Vegas – IV. časť 

|foto: MARIÁN HORVÁTH, ĽUDOVÍT MAJOR a archív M&F

Olympia 2015V doterajších vyše 300 vydaniach spoločnej českej a slovenskej edície časopisu MUSCLE&FITNESS sme v priebehu 25 rokov jeho vychádzania prezentovali aj mnoho pozoruhodných a zaujímavých ľudí z domácej scény.

Trojica, ktorá sa zúčastnila na Olympia Weekende Joea Weidera 2015 v Las VegasMarian Čambal, Jaroslav HorváthJuraj Višný – patrí nesporne medzi najvýznamnejšie postavy histórie kulturistiky u nás.

Prítomnosť tejto unikátnej  zostavy osobností z rôznych období československej kulturistiky sme využili na besedu s nimi. Konala sa po ukončení víkendového programu v nedeľu ráno v Orleans Hoteli, v improvizovaných podmienkach na izbe šéfredaktora M&F Ľudovíta  Majora, ktorý debatu moderoval. Nasnímala ju členka tímu MUSCLE&FITNESS Ruženka Majorová.

Prvá časť besedy bola venovaná celkovým dojmom z Olympie, v druhej sme bližšie hodnotili jednotlivých pretekárov a v tretej sa diskutéri venovali budúcnosti bodybuildingu. Záverečný diel besedy sa začal zaujímavou témou: Ako si jej účastníci spomínajú na to, kedy po prvý raz jeden o druhom počuli a kedy sa stretli aj osobne?


Marian Čambal (2015)
Marian Čambal (2015)


Jaro Horváth (2004)Jaro Horváth (2004)


Juraj Višný
Juraj Višný (1966)


Ľudo Major (1972)
Ľudo Major (1972)