PORTÁL SPOLOČNEJ ČESKEJ A SLOVENSKEJ EDÍCIE ČASOPISU TVAROVANIE TELA – KONDIČNÝ TRÉNING – ŠPORTOVÁ VÝŽIVA – SUPLEMENTÁCIA FACEBOOKTWITTERINSTAGRAMYOUTUBE PINTERESTGOOGLE RSS ikona

top banner bg

BLOG
Odoslať e-mailomVytlačiť

banner-valent_copy.jpg

Rok 2015 sa začal dobre

3.4.2015

Nazdar športovci,

tak som opäť tu s pár riadkami do môjho blogu na M&F ONLINE, keďže od minuloročného Olympia weekendu v Las Vegas som nič nenapísal. Dúfam, že každý cvičí a maká, ako sa to patrí na úvod roku, a že nikto nepoľaví (ani na veľkponočné sviatky) alebo neprestane až do vianočného voľna koncom decembra. J

Ja tu mam v Kalifornii leto prakticky po celý rok, čiže sa snažím držať stále v solídnej forme, vyžadujú si to aj moje fitness-modelingové aktivity.

Tento rok som začal dvoma novými titulkami – sú to mexický časopis RUTINAS ( januárové číslo ) a časopis/katalog pre PROSOURCE.NET, ťo je jeden z najznámejších online obchodov na predaj doplnkov výživy a suplementov. Pár ďalších projektov by malo vyjsť v blízkej budúcnosti, s nimi sa podelím v ďalšom blogu.

Ak sledujete internet, Facebook a moje predošle príspevky, asi viete že vo februári bolo v Los Angeles obrovské Fit Expo, na ktorom som opäť nechýbal (12-tykrát po sebe ). Opísal by som to ako takú menšiu Olympiu. Pre ľudí v Los Angeles a okolí je to najväčšia akcia, čo tu máme i s možnosťou stretnúť najväčšie hviezdy fitnessu a bodybuildingu, ktoré tu nikdy nechýbajú.

MATÚŠ VALENT


Ďalšia akcia, na ktorú som bol pozvaný, bola uvítacia party a oslava nového majiteľa legendárneho časopisu IRON MAN, ktorý od januára tohto roku po veteránovi Johnovi Balikovi vlastni bývalý fitnesák Binais Begovic (pôvodom zo Švédska a s koreňmi z Balkánu) so svojom manželkou Cathy. Plánuje zmeniť image časopisu, chce sa zamerať viac na moderny štýl, niečo medzi GQ a Men’s Fitness. (Pôvodný IRON MAN, ktorému vizuálne určoval štýl skvelý fotograf Mike Neveux, podľa môjho názoru trocha old school.)

Party bola vynikajúca, v Hollywoode, kde bolo pozvaných mnoho mojich známych z fitness a bodybuilding odvetvia (aj naša kamarátka Timea Majorová) ako aj fotografov. Konala sa aj ,módna prehliadka športového, sexy oblečenia v podaní Playboy-modeliek.

Prikladám aj par fotiek plus link na ďalšie zábery z tejto akcie.

Ak mám nejaké novinky, tak väčšinou ich dávam aj na Facebook : www.facebook.com/thematusv , ale samozrejme vynasnažím sa prispieť v blízkej budúcnosti novým blogom aj tu.

Pozdravujem všetkých čitateľov MUSCLE&FITNESS–Czech&Slovak Edition!

podpis-matus.jpg

Spozdravom

 

 

MATÚŠ VALENT


MATÚŠ VALENT


MATÚŠ VALENT


MATÚŠ VALENT


MATÚŠ VALENT


MATÚŠ VALENT